• učiteľ 1.stupňa základnej školy

hľadá učiteľku 1.stupňa základnej školy

Miesto práce

Základná škola, Železničná 14, Bratislava-Vrakuňa

Druh pracovného pomeru  plný  úväzok

Termín nástupu ihneď, prípadne dohodou

Vzdelanie

Vzdelanie podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z.

Ďalšie požiadavky

žiadosť o prijatie do zamestnania
              - profesijný životopis
              - doklad o vzdelaní
              - súhlas so spracovaním osobným údajov.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Flexibilita, komunikatívnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, príjemné vystupovanie.

Výber uchádzačov prebehne pohovorom vo vopred dohodnutom termíne na základe písomného alebo telefonického pozvania. Na pohovor budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady.

Kontaktná osoba:

Mgr.Andrea Macháčová

ZŠ Železničná 14

Bratislava

Tel.: 02/45 24 7092

Mail: andrea.machacova@zszelba.sk

• Vianočný Helpmarket

• Baví nás pomáhať!
              Vďaka projektu HELPMARKET sa detskému parlamentu v spolupráci s rodičmi a žiami školy podarilo pre Krízové stredisko Dúha vo Vrakuni vyzbierať 431,- eur. Tento výťažok, ako aj potravinový a spotrebný tovar sme spolu so žiakmi odovzdali riaditeľke tohto strediska.
              Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do tejto zbierky.
              Mgr. Radovan Obický, Mgr. Katarína Štofančíková a detský parlament

• Projetk ESF „Čitateľská, matematická a prírodovedná gramotnosť v základnej škole“

• Školský ples

• ZŠ Železničná 14  v spolupráci s radou školy pri ZŠ vás srdečne pozýva na 11.ročník ŠKOLSKÉHO PLESU.

Kedy: 08.02.2019 o 19:00h.

Cena lístku 27€

Lístky si môžete zakúpiť na sekretariáte školy.

• Zmyslovňa a novinky

• Vďaka finančnej podpore z Bratislavského samosprávneho kraja sa už dnes naši šikovní a tvoriví návštevníci Zmyslovne radovali z gulôčkového bazénika. Družstvá spolupracovali pri posielaní gulôčok cez kartonové rolky,ktoré ostali z nových kobercov, zdolávali prekážky a spočítali,že aj žltých,aj červených gulôčok je 105. Vytvorili pomôcku na držanie "potrubia",cez ktoré gulôčky putovali do cieľa - aby si šetrili ruky, podložili pod rolku žinenku a vytvorili tak naklonenú rovinu.Veľmi tvorivo sa vynašli aj pri prenášaní gulôčok spať do bazénika - využili prekážkové kamene ako misky!
              Každýv skupine mal svoje nezastupiteľné miesto,pretože vieme, že každý z nás tu má svoj zmysel!
               Zmyslovňa a novinky - Obrázok 1