• Projektiáda II. stupeň

• Dnes prebehli finálne prezentácie žiackych prác v kultúrnom dome 221. Všetkým žiakom, ktorí sa prebojovali až sem gratulujeme a ďakujeme. Porota po ťažkom rozhodovaní určila päť žiakov, ktorí si na konci roka odnesú vecnú cenu. Medzi nich patria: Zajíc Tomáš, Mahútová Margarétka, Lutišanová Lucia, Melkner Robert a Švédová Sára.

• triedny aktív

• Milí rodičia,

pozývame vás na triedny aktív 4.6.2018.

I. stupeň o 17.00 hod., II. stupeň o 17.30 hod..

• Pozývame vás na Deň rodiny a Burzoblšák

• Vážení rodičia, dňa 9.6.2018 sa v rámci Dňa rodiny a športu uskutoční  v areáli školského dvora charitatívny BURZOBLŠÁK.

Obraciame sa na Vás s prosbou o poskytnutie predajného tovaru, t.j.:

- kozmetika (šampón, mydlo, pracie prostriedky, jar,...)

- potraviny (cestoviny, ryža, konzervy,...)

Kozmetika, potraviny musia mať aktuálnu dobu trvanlivosti.

- potreby do domácnosti (hrnčeky, taniere, utierky, varechy,...)

- knihy, CD, DVD, spoločenské hry, hračky (nie plyšáky)

- oblečenie

- potreby pre domácich kutilov

Všetko by malo byť nepoužité, nepoškodené, oblečenie čisté a nepotrhané.

Tovar môžu nosiť deti do svojich tried, / maximálne 1-2 veci na dieťa / kde si ho vyzdvihnú členovia detského parlamentu. Zbierka potrvá od 22.5. - do 8.6. 2018.

Výťažok z BURZOBLŠÁKU bude venovaný deťom, spolužiakom a rodinám z krízového centra vo Vrakuni.

Mgr. Radovan Obický, Mgr. Katarína Štofančíkova a detský parlament Vám ďakujú. :-)

• ekotopfilm 2018

• Tento rok deviataci navštívili jubilejný 45.ročník festivalu ekotopfilm, ktorý priniesol nové dokumentárne filmy z celého sveta a diskusie nadväzujúce na aktuálne problémy životného prostredia na Slovensku. Veľmi nás zaujal film ako viesť normálny život a vytvárať čo najmenej odpadu (zero waste). Ku koncu sme sa dozvedeli odkiaľ a ako sa nám do domácností dopraví čistá voda.

• Okresné kolo - futbal

• 26.6. sa konal finálový turnaj okresu v malom futbale, kde naši chalani obstáli veľmi dobre a len rozdiel v skóre nás delil o postup na krajské kolo. Chlapci sa tak tešili z celkového 2.miesta, za čo im patrí veľká vďaka.Matej Blahušiak sa stal najlepším strelcom turnaja.

• Minihádzaná

• 25. 6.sa uskutočnilo ďalšie kolo turnaja v minihádzanej pod hlavičkou hádzanárskeho klubu ŠKP Bratislava. Turnaj bol určený pre žiakov 5.a 6. ročníka ZŠ, kde naše družstvo obsadilo konečné 5.miesto.