• Jedáleň školy

• prihlasovanie a odhlasovanie obedov:

na email: helena.juranyiova@zszelba.sk
      cez web: www.eskoly.sk
      osobne: v kancelárii jedálne, príslušný deň 7.00-7.30, nasledujúce do 14.00

cena stravného lístka: 1.stupeň 1,21 eura                     platba rodiča  0,01eura
                                           2.stupeň 1,30 eura                    platba rodiča  0,10eura
                                           réžia      10,00 eur mesačne
      cena čipu: 2 eurá

Systém vydávania obeda je na čip. Čip je neprenosný, nesie jedinečný kód každého stravníka a slúži počas celej doby stravovania. V prípade straty, alebo poškodenia je rodič povinný túto skutočnosť nahlásiť vedúcej ŠJ a následne zakúpiť nový čip. Po skončení obdobia stravovania, po vrátení čipu, bude poplatok 2 eurá vrátený prostredníctvom bankového prevodu.

správna úhrada a realizácia platby stravného:

bankové spojenie ŠJ
      IBAN: SK 8802000000001645956055
      Variabilný symbol: je uvedený na šeku žiaka
      Konštantný symbol: 308
      popis transakcie/správa pre prijímateľa: meno a priezvisko žiaka + trieda, ktorú navštevuje

Prosím o dôsledné vyplnenie údajov, nakoľko nie vo všetkých prípadoch zodpovedá meno dieťaťa priezvisku osoby, ktorá stravu uhrádza.

Stravné je potrebné uhradiť do 25. dňa v mesiaci a do posledného dňa v mesiaci odovzdané potvrdenie o zaplatení t.j. ústrižok poštovného poukazu(časť s okrúhlou pečiatkou), alebo výtlačok z internetbankingu. Na základe potvrdenia bude čip každý mesiac aktivovaný.