• Prihlasovanie a odhlasovanie obedov:
    na email: helena.juranyiova@zszelba.sk
    cez web: www.eskoly.sk
    osobne: v kancelárii jedálne, príslušný deň 7.00-7.30 hod., nasledujúce do 14.00

cena stravného lístka:  1.stupeň 1,21 eur
                                         2.stupeň 1,30 eur
                                         réžia 10,00 eur mesačne
    cena čipu: 2 eurá

Systém vydávania obeda je na čip. Čip je neprenosný, nesie jedinečný kód každého stravníka a slúži počas celej doby stravovania. V prípade straty, alebo poškodenia je rodič povinný túto skutočnosť nahlásiť vedúcej ŠJ a následne zakúpiť nový čip. Po skončení obdobia stravovania, po vrátení čipu, bude poplatok 2 eurá vrátený prostredníctvom bankového prevodu.

Správna úhrada a realizácia platby stravného:
    bankové spojenie ŠJ

IBAN: SK 8802000000001645956055

Variabilný symbol: je uvedený na šeku žiaka

Konštantný symbol: 308

popis transakcie/správa pre prijímateľa: meno a priezvisko žiaka + trieda, ktorú navštevuje

Prosím o dôsledné vyplnenie údajov, nakoľko nie vo všetkých prípadoch zodpovedá meno dieťaťa priezvisku osoby, ktorá stravu uhrádza.

Stravné je potrebné uhradiť do 25. dňa v mesiaci a do posledného dňa v mesiaci  potvrdenie o zaplatení zaslať na mail: helena.juranyiova@zszelba.sk

Potvrdením o zaplatení sa rozumie ústrižok poštovného poukazu alebo výtlačok z internetbankingu. Na základe potvrdenia bude čip aktivovaný nasledujúci deň.