• Školský klub detí- ŠKD

•

je mimoškolské zariadenie, v ktorom prežívajú svoj voľný čas žiaci z I. stupňa a 5. ročníkov našej školy mimo vyučovania. O deti sa stará tvorivý kvalifikovaný kolektív vychovávateliek. V školskom roku 2023/2024 pracujeme v pätnástich oddeleniach ŠKD.

Poplatky

Poplatok za ŠKD je možné uhradiť iba prostredníctvom  bankového prevodu  priamo v banke (trvalý platobný príkaz) alebo cez internet (Internet Banking) na číslo účtu:

variabilný symbol: 30810655

(pre identifikáciu platby uvádzajte do správy pre prijímateľa meno dieťaťa a triedu)

Suma: 40 € jeden žiak, ďalší súrodenec v ŠKD 20 €

Platby v edupage účte rodiča sa párujú manuálne, dodatočne.

Poplatok je potrebné zaplatiť do 10. dňa v mesiaci.

Prosíme, neuhrádzať poplatok poštovou poukážkou.

Ranná služba v ŠKD začína o 6:30 hod. Deti vchádzajú do rannej ŠKD vchodom z átria do bloku B, najneskôr do 7:15 hod..

Popoludní sú deti so svojou pani vychovávateľkou do 16:00. Rodičia si deti vyzdvihnú prostredníctvom čítačky čipov BELLHOP, priložením čipu na čítačku umiestnenú v rodičovskej miestnosti, pri hlavnom vchode, prípadne na školskom dvore (zoznam oddelení, ktoré sú na školskom dvore, je k dispozícii na dverách hlavného vchodu).

Po 16:00 si rodičia vyzdvihnú deti opäť z átria (bočný vchod)

V prípade vybavenia nového, či strateného čipu na systém BELLHOP, rodič kontaktuje zodpovednú osobu mailom na: lubica.vankova@zelba.sk

Informácie týkajúce sa školského klubu je možné konzultovať s pani vychovávateľkami osobne, alebo e-mailom.