• Turnaj o pohár starostu.

• Už tradične sa v poslednú stredu v máji konal turnaj o Pohár starostu Vrakune pod záštitou MČ Vrakuňa a pána starostu. Na turnaji sa stretli žiaci z našich troch základných škôl - ZŠ Železničná, ZŠ Žitavská a ZŠ Rajčianska.

Dievčatá si zmerali sily vo vybíjanej a chlapci vo futbale. Súťažilo sa v dvoch kategóriách mladší žiaci a starší žiaci. Vybíjaná sa konala na ZŠ Železničná a futbal sa konal na ŠK Vrakuňa.
            Vo vybíjanej naše mladšie dievčatá získali 2.miesto a staršie dievčatá získali 1.miesto.
            Chlapci vo futbale si vybojovali 1.miesto starší žiaci a 2.miesto mladší žiaci.
            Po sčítaní jednotlivých bodov sa naša škola umiestnila na 1.mieste a tak získala aj putovný pohár pána starostu.

Sme radi, že sme opäť obhájili prvenstvo.