• Basketbal, Futbal, Florbal, Tenis, Stolný tenis, Šach

        • Basketbal utorok 14.00-16.00 gabriel.unatinsky@zszelba.sk

          Futbal I.stupeň streda 14.00-15.30 pán Sittai

          Futbal II.stupeň štvrtok 14.00-15.30 pavol.hudcovsky@zszelba.sk

          Florbal I.stupeň pondelok 14.00-15.00, II.stupeň pondelok 15.00-16.00 jana.kalinkova@zszelba.sk

          Tenis I.stupeň piatok 14.00-16.00 pán Sallay

          Stolný tenis pondelok 14.00-15.30 pani Radová

          Šachový krúžok I. stupeň pondelok 14.00-15.00

           

           

        • Šatky

        • Cvičenie na šatkách bude:
          4.ročník skupina A utorok 14.00-14.45
          4.ročník skupina B utorok 14.45-15.30
          5.ročník štvrtok 14.00-14.45
          6.ročník štvrtok 14.45-15.30

          kontakt: alexandra.ruttkayova@zszelba.sk
                         paulina.flimerova@zszelba.sk

        • Cudzie jazyky

        • Anglický jazyk
          utorok a štvrtok 7.00-7.45 a 14.00.-14.45 
          mariana.pilatova@zszelba.sk
          paulina.jakubikova@zszelba.sk

          Jolly Phonics
          pondelok 12.45-13.30 2.A
          katarina.cechova@zszelba.sk
          katarina.dobrovodska@zszelba.sk
           

           

        • Veda a technológie

        • Hravá informatika
          utorok 2.ročník 14.00-15.00 
          streda 3.ročník 14.00-15.00 miriam.cechova@zszelba.sk
          štvrtok 4.ročník 13.30-14.30 adriana.mosna@zszelba.sk

          Mobilné aplikácie
          štvrtok 13.30-15.00 4.ročník lubica.vankova@zszelba.sk

          Vedecký krúžok
          utorok 14.00-15.30 martina.drusova@zszelba.sk

          Matematika
          9roč. utorok 7.00-7.45 daniela.starovičova@zszelba.sk
          6-8.roč. pondelok 14.004-14.45, piatok 7.10-7.55 martina.drusova@zszelba.sk

        • Slovenčiny sa nebojíme

        • Novinársko-čitateľský utorok 13.30-15.00 lubica.vankova@zszelba.sk

          Slovenčiny sa nebojíme štvrtok 14.00-15.30 helena.srokova@zszelba.sk

          Slovenský jazyk 9 streda 14.00-15.30, piatok 7.00-7.45

          Testovanie 5 utorok 14.00-14.45

        • Tvorivé dielne, Mladý záchranár

        • Tvorivé dielne  3-4.ročník štvrtok 14.00-15.30 zuzana.domotorova@zszelba.sk

          Mladý záchranár 1-4.ročník štvrtok 14.00-15.30 pani Mudrochová