• December 2023

• Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok

Opäť aj tento rok sme sa zapojili do naozaj krásnej akcie. Odovzdali sme 146 ks krabíc naplnených láskou. Naozaj krásne využitie obyčajných krabíc od topánok. Stačilo ich obaliť darčekovým papierom, alebo vymaľovať temperovými farbami, posypať trblietkami. Každá krabica bola iná. Jedna určená starkej a druhá určená starkému. Jednoducho svoj účel splnila a my veríme, že vyčarí úsmev na tvárach našich najstarších.

Korčuľovanie v ŠKD

Po dlhšej dobe, sme sa opäť vrátili k organizovaniu kurzov pre deti školského klubu. V týždni od 27.11-1.12.2023 prebiehal kurz korčuľovania pre detí 2. ročníkov v Avione. Deti si ten týždeň naozaj užili. Niektorí stáli na korčuliach prvý krát, poniektorí si zdokonaľovali svoje umenie na korčuliach. Každý deň ich čakalo prezúvanie, obliekanie a presun na ľadovú plochu, ale zvládli to na jednotku. Tešíme sa opäť o rok.

• Zoznam fotoalbumov