• Šikovný prváčik

Aj v tomto školskom roku sme privítali nových prváčikov. Prešiel mesiac čo sú naši prváčikovia v škole. Zoznámili sa s prostredím školy, spoznali nových kamarátov, napísali svoje prvé čiarky. Každoročne máme  školskom klube detí obľúbenú aktivitu ,,Šikovný prváčik,,. Toto zábavno-športové popoludnie je určené na preverenie zručností všetkých prváčikov. V triede sme si vyskúšali ako rýchlo si dokážu vyzuť a obuť prezuvky, ako rýchlo si dokážu zbaliť všetky učebnice, peračník do tašky.  Ale nie nahádzať, ale krásne poukladať... Deti si to naozaj užívali. Neskôr každé dieťa odbehlo na bežeckom ovále jedno kolečko. Naši štvrtáci parťáci si pre nás pripravili aj niekoľko ďalších športových disciplín, ako napríklad hod na cieľ, prekážková dráha s loptičkou na lyžičke, skok vo vreci.

Všetci spolu sme si užili krásne popoludnie. Dokonca nám svietilo slniečko.

Spolupráca s miestnou knižnicou Vrakuňa

18.9.2023 bolo slávnostné otvorenie miestnej knižnice vo Vrakuni. Počas letných prázdnin prebehla rozsiahla rekonštrukcia našej knižnice. Knižnica bola priestorovo upravená, aby vyhovovala svojmu zameraniu a má novovytvorený detský kútik a internetovú kaviarničku.

Naše deti zo školského klubu detí sa prišli pozrieť do novej knižnice. Je nová, čistá a vítal nás stáli pomocník knižnice psík Pluto.

• Zoznam fotoalbumov